SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2019 19:06
Battlefield 5 Battle Royale Firestorm
2356V

Battlefield 5 Firestorm na zwiastunie. Battle Royale od DICE w szczegółach

Fortnite, PUBG i Apex Legends będą miały wkrótce mocnego rywala. W Sieci wylądowały pierwsze informacje dotyczące trybu Battle Royale z Battlefield 5. Szczegóły zostały znalezione przez gracza w kodzie produkcji.

Pierwszym ogłoszeniem na ubiegłorocznym E3 była zapowiedź trybu Battle Royale w Battlefield V. Niestety, DICE nie zdołało zaoferować rozgrywki w dniu premiery i nowy wariant zabawy trafi do gry w marcu. Aktualnie studio wciąż nie zaprezentowało rywalizacji.

Do Battlefield 5 wraca Szturm dla 32 graczy

Nie są to jeszcze oficjalne i pewnie ostateczne informacje, ale jeden z graczy odkrył w plikach Battlefield 5 szczegóły zmagań Firestorm. Twórcy pierwotnie zapowiedzieli, że wszystkie mecze rozegramy w czteroosobowych drużynach, jednak najwidoczniej próbowano innych wariantów, ponieważ w plikach gry znajdują się szczegóły rywalizacji solo i duo. Na mapie pojawi się maksymalnie 64 zawodników.

W Battlefield 5 Firestorm mogą pojawić się klasy żołnierzy (podobnie jak w trybie sieciowym, czy też Apex Legends), więc możemy sądzić, że DICE podążyło drogą Respawn i zaoferuje rozgrywkę nastawioną na współpracę.

Na mapie pojawią się sejfy z prawdopodobnie potężniejszym uzbrojeniem, a podczas rywalizacji będziemy wykonywać dodatkowe zadania (cele), za które zgarniemy nawet pojazdy lub dodatkowe przedmioty. W plikach znajdują się informacje o dwóch typach pojazdów: do transportu i ataku, a DICE podobno nie zrezygnowało z helikopterów.

W trybie Szwedów standardowo wpadniemy na lokację, będziemy szukać sprzętu, a nawet otrzymamy możliwość wskrzeszania towarzyszy. Studio zapewni trzy poziomy pancerzy i bez problemu znajdziemy akcesoria do giwer – typu celowniki, bagnety, większe magazynki.

[Aktualizacja #1]

Właśnie wyciekł zwiastun prezentujący wszystkie szczegóły. Możecie go zobaczyć poniżej i w tym miejscu (jeśli EA zablokuje film).

Źródło: https://www.vg247.com/2019/03/07/battlefield-5-firestorm-datamine-leak-helicopter-dynamic-objectives-solo-duos/

Tagi: Battlefield V dice Electronic Arts