Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2019 19:23
Xbox One bez napędu Xbox Maverick
6428V

Xbox Maverick ma zostać ujawniony w kwietniu. Xbox One S bez napędu coraz bliżej

Już wkrótce ma odbyć się prezentacja nowej konsoli Microsoftu. Amerykanie stawiają w tym wypadku na urządzenie, które zostanie pozbawione napędu – zamówienia przedpremierowe na Xbox Maverick mają ruszyć już w połowie kwietnia.

W ubiegłym roku pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące nowej wersji Xboksa One S. Teraz dziennikarze Windows Central otrzymali nowe szczegóły, które pozwalają szykować się na nowy sprzęt.

Inside Xbox powróci w przyszłym tygodniu. Będą konkrety o Xbox Game Pass

Nowy Xbox One otrzymał nazwę kodową „Xbox Maverick” i będzie prezentowany przez Microsoft jako „Xbox One S All-Digital Edition”. Prezentacja urządzenia powinna odbyć się w przeciągu następnych tygodni, ponieważ zamówienia przedpremierowe ruszą w połowie kwietnia, a premiera odbędzie się w maju 2019 roku.

Aktualnie nie znamy szczegółów cen, jednak Xbox Maverick prawdopodobnie będzie najtańszym Xboksem One (a jednocześnie najtańszą konsolą aktualnej generacji!), która otrzyma dostęp do gier z Xbox Game Pass, Project xCloud oraz oczywiście Xbox Live.

Redakcja Windows Central słyszała również o specjalnym Xboksie w wersji Fortnite – nie będzie to zwykły bundle pack, jednak aktualnie zespół nie może potwierdzić, czy w tym wypadku w pudełkach wyląduje Xbox One S, Xbox One X, czy też właśnie Xbox Maverick.

Znajdą się chętni na taki eksperyment?

Źródło: https://www.windowscentral.com/xbox-one-s-all-digital-edition-preorder

Tagi: Microsoft xbox maverick Xbox One xbox one s