Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.03.2019 17:51
The Elder Scrolls: Blades, zamknieta beta, early access
3696V

The Elder Scrolls: Blades. Przed wydaniem Early Access pojawi się zamknięta beta

Bethesda ogłosiła, że ich najnowsza produkcja zmierzająca na smartfony będzie miała zamkniętą betę jeszcze przed startem w formie Early Access. 

Na szóstą, pełnoprawną część cyklu przyjdzie nam jeszcze poczekać. Bethesda chcąc osłodzić oczekiwania, ogłosiła The Elder Scrolls: Blades na urządzenia mobilne. Pierwotnie gra miała ukazać się pod koniec zeszłego roku, jednak wygląda na to, że potrwa to nieco dłużej. 

The Elder Scrolls Online: Wrathstone już dostępne

Na oficjalnym profilu The Elder Scrolls, na Twitterze, pojawiła się wiadomość dla wszystkich zainteresowanych najnowszym wydaniem z uniwersum. Twórcy ogłosili, że jeszcze przed wypuszczeniem gry w formie Wczesnego Dostępu, zaproszeni gracze będą mogli sprawdzić ją podczas zamkniętych beta testów. 

Jak możemy przeczytać w załączonym panelu FAQ, dostęp do wersji beta odbędzie się tylko poprzez urządzenia z systemem iOS. Zaproszeni dostaną do swojej dyspozycji pełną wersję gry. Tak więc ci, którym się poszczęści, będą mogli spróbować ukończyć całą produkcję jeszcze we wspomnianych testach. 

Osoby zainteresowane udziałem w zamkniętej becie mogą zarejestrować się do wzięcia udziału przez stronę playblades.com.

Na ten moment wciąż nie znamy oficjalnej daty premiery pełnej wersji gry, ale wiemy, że zostanie ona wydana na urządzenia z iOS oraz Androidem. 

Tagi: Bethesda Game Studios Bethesda Softworks The Elder Scrolls: Blades