Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.03.2019 15:40
Zanki Zero: Last Beginning, nowy zwiastun, Spike Chunsoft
722V

Zanki Zero: Last Beginning. Nowy zwiastun przedstawia mechanikę rozgrywki

Spike Chunsoft zaprezentowało właśnie najnowszy zwiastun swojej nadchodzącej do Europy produkcji. Twórcy postanowili zdradzić oczekującym mechanikę pokonywania lochów.

Zanki Zero: Last Beginning to japońska gra RPG wyprodukowana przez studio Lancarse, które odpowiadało za tworzenie m.in. Shin Megami Tensei: Strange Journey. Tytuł zadebiutował w Japonii w zeszłym roku, a już w kwietniu pojawi się także na rynku europejskim. 

Zanki Zero, nowa gra twórców serii Danganronpa, ukaże się w Europie w kwietniu

Najnowszy projekt studia przedstawia nam historię ośmiu rozbitków, którzy muszą przeżyć na wyspie odciętej od reszty świata. Charakterystyczne dla gry jest zaaplikowanie systemu przyspieszonego dojrzewania, który powoduje, że postać umiera już po 13 dniach. Aby zapobiec porażce, gracz musi stale klonować posiadanie postacie i dbać o ich potrzeby fizjologiczne oraz społeczne. 

Najnowszy zwiastun, który można sprawdzić poniżej, pozwala bliżej przyjrzeć się ciekawemu systemowi pokonywania lochów, będącemu nieodłącznym elementem rozgrywki. Krótki filmik pokazuje, że nie jest to gra dla każdego, ale wielbiciele tego typu rozgrywki mają na co czekać. 

Zanki Zero: Last Beginning pojawi się w Europie już 9 kwietnia, lecz niestety w wersji ocenzurowanej. Usunięte zostaną fragmenty mogące przedstawiać seksualne przedstawianie nieletnich bohaterów. 

Tagi: lancarse Spike Chunsoft Zanki Zero: Last Beginning