Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2019 12:25
Cenega Techland
1592V

CENEGA dziękuje Techlandowi za „dwie dekady pozytywnej i twórczej konkurencji”

Na rynku gier nie brakuje konkurencji, ale od czasu do czasu możemy spojrzeć na świetny przykład pozytywnych relacji, których na szczęście w naszej branży nie brakuje. CENEGA postanowiła oficjalnie podziękować Techlandowi za rozwój rodzimego podwórka.

Techland wprowadził na rynek wiele fantastycznych gier. Firma nie tylko przygotowuje produkcje, ale od dawna zajmowała się wyłapywaniem perełek i wrzucaniem ich w pudełkach na polskie półki sklepowe.

Techland rezygnuje z wydawania gier third-party w pudełkach. Prace nad Dying Light 2 idą zgodnie z planem

Techland zdecydował się na zmiany związane z publikowaniem produkcji third-party (od zewnętrznych deweloperów), więc CENEGA postanowił podziękować firmie za zaangażowanie i współtworzenie polskiego rynku gier:

Cenega Techland podziękowania

To oczywiście mała wiadomość, ale jednocześnie piękny gest, bo obie firmy w pewien sposób rywalizowały ze sobą o klientów, jednak w ostateczności Techland oraz CENEGA strzelają do jednej bramki – chcąc rozwijać polską branżę gier.

Techland oczywiście wciąż zamierza pracować nad wyjątkowymi historiami i w niedalekiej przyszłości powinniśmy otrzymać konkretne informacje dotyczące Dying Light 2. Oczekiwana pozycja została ujawniona na ubiegłorocznym E3.

Tagi: cenega Techland techland wydawnictwo