Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2019 10:51
Deep Diving Simulator nurek
1465V

Deep Diving Simulator zadebiutuje już wkrótce. Oglądamy materiały

Katowickie Jujubee przygotowuje się do premiery Deep Diving Simulator. Produkcja już wkrótce wyląduje na pierwszej platformie,więc z tej okazji otrzymaliśmy zestaw screenów oraz grafik koncepcyjnych.

Deep Diving Simulator to najnowsza gra katowickiego studia, które jest znane z między innymi Realpolitiks, Flashout, czy też Kurska. Firma została założona w 2012 roku i od tego czasu systematycznie wrzuca na rynek ciekawe tytuły.

Kursk ponownie ulepszony. Wersja 3.0 dostępna i gra w nowej promocji

Najnowsza gra Jujubee trafi na rynek w kwietniu. Na ten miesiąc zaplanowano premierę Deep Diving Simulator w wersji na komputery osobiste i studio zapowiada „realistyczne odwzorowanie nurkowania głębinowego”.

W nowej grze trafimy do pięknego i tajemniczego podwodnego świata, a zespół zadbał o jednoczesne zachowanie realizmu i ukazanie ekstremalnych sytuacji, z którymi musi zmierzyć się profesjonalny nurek. Twórcy podczas kreowania Deep Diving Simulator współpracowali z ekspertem nurkowania.

„Gracze będą mieli za zadanie znalezienie i zebranie różnych obiektów z głębin każdej lokacji na zlecenie nieszablonowego profesora, przy czym twórcy zachęcają również do swobodnego eksplorowania poza wątkiem głównym, gdyż każdy poziom zawiera w sobie ukryte przedmioty i sekrety. Każde miejsce do nurkowania wiąże się z własnymi wyzwaniami, jednak gracz będzie sukcesywnie zdobywał coraz to lepszy ekwipunek aby stawić czoła wszelkim nieoczekiwanym problemom.”

Zbliżająca się premiera to dopiero początek. Deep Diving Simulator ma trafić również na konsole, urządzenia do wirtualnej rzeczywistości oraz Maci. Kolejne debiuty odbędą się w niedalekiej przyszłości.

Deep Diving Simulator 1 screen

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: