SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2019 22:30
Kursk Aktualizacja 3.0
400V

Kursk ponownie ulepszony. Wersja 3.0 dostępna i gra w nowej promocji

Katowicki Jujubee nie zakończył prac nad Kurskiem. Dokumentalno-przygodowa produkcja otrzymała wielką aktualizację 3.0. Pliki zajmują się usprawnieniem rozgrywki oraz poprawiają optymalizację całej gry.

Kursk zadebiutował w wersji na komputery osobiste w ubiegłym roku. Tytuł borykał się z licznymi problemami, więc deweloperzy od dnia premiery pracują nad licznymi łatkami, które wpływają na gameplay oraz jakość tytułu.

Steam Lunar Sale 2019. Wiedźmin 3 za 29,99 zł, liczne przeceny i pieniądze na kolejne zakupy

Jujubee właśnie opublikowało nową aktualizację – deweloperzy ponownie zadbali o nową mechanikę rozgrywki oraz ulepszyli optymalizację:

„Gracze muszą stawić czoła o wiele trudniejszym wyzwaniom podczas włamywania się do komputerów czy kabin, ponieważ marynarze będą od teraz patrolować swoje sekcje. Dodatkowo, optymalizacja Kurska została usprawniona oferując graczom zwiększoną płynność podczas zwiedzania okrętu.”

To nie koniec dobrych wieści z Katowic. Kursk trafił właśnie do najnowszej promocji na Steam, dzięki której możecie nabyć produkcję 41,99 zł. W tym wypadku skorzystacie z 40% rabatu – oferta jest dostępna do 11 lutego.

Pewną ciekawostką jest na pewno pojawienie się Kurska na App Store – rodzima ekipa przygotowała edycję na Maca i zainteresowani mogą nabyć grę w sklepie Apple. Aktualnie niestety nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji o wersji na PlayStation 4 i Xboksa One.

Warto pamiętać, że katowicka ekipa pracuje również nad Deep Diving Simulator.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja Jujubee Kursk promocja