Bayonetta 3 może zawitać na Nintendo Switch jeszcze w tym roku

Gry
1236V
Bayonetta 3 może zawitać na Nintendo Switch jeszcze w tym roku
Kajetan Węsierski | 17.02.2019, 15:58

Bayonetta 3 została zapowiedziana na The Game Awards w 2017 roku. Wtedy poinformowano fanów serii o postępujących pracach nad grą. Teraz dowiadujemy się, że trzecia część może pojawić się szybciej, niż myślimy. 

Bayonetta 3 to bez wątpienia jedna z bardziej wyczekiwanych gier na najnowszą konsolę Nintendo. Fani dwóch pierwszych odsłon gorączkowo liczą na jakiekolwiek informacje dotyczące postępów w pracach nad trzecią częścią. Bardzo prawdopodobne jest, że gra trafi do naszych rąk wcześniej, niż moglibyśmy się tego spodziewać.

PlatinumGames pracuje nad ściśle tajną grą

W najnowszym odcinku popularnego podcastu Nintendo Power udział wziął Bill Trinen, czyli amerykański menedżer do spraw marketingu, pracujący dla japońskiego giganta branży. W pewnym momencie poruszono temat nadchodzącego Astral Chain i dobrze prosperującej współpracy między Nintendo, a Platinum Games.

Tak wypowiedział się, na temat tworzonej Bayonetty 3, wspomniany menedżer:

Oczywiście, jest to kolejna gra, która może pojawić się nieco wcześniej, niż ludzie przewidywali. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Przy okazji niedawnego Nintendo Direct dostaliśmy całą masę nowych zapowiedzi na bieżący rok, lecz trzecia część cyklu się wśród nich nie pojawiła. Możliwe, że na zapowiedź przyjdzie nam poczekać nieco dłużej, ale jeśli premiera rzeczywiście miałaby miejsce jeszcze w tym roku, fani byliby wniebowzięci. 

Źródło: https://gamingbolt.com/bayonetta-3-coming-sooner-than-anticipated-says-nintendo-exec

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper