SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.02.2019 11:09
Diablo 4 i Diablo Immortal najwcześniej za rok. Blizzard bez dużych premier w 2019
5356V

Diablo 4 i Diablo Immortal najwcześniej za rok. Blizzard bez dużych premier w 2019

Blizzard nie ma w planach wydania żadnej dużej gry w tym roku. Activision zdradziło taką informację w trakcie spotkania dla inwestorów, na którym zaprezentowano wyniki finansowe.

Activision planuje zwiększenie zatrudnienia, by tworzyć więcej i szybciej, co w przypadku Blizzarda do tej pory było sporym problemem, co udowadnia to, jak długo czekamy na Diablo 4. I jeszcze sobie poczekamy.

Activision zwiększy zatrudnienie w studiach deweloperskich. Dostaniemy więcej gier

Activision zdradziło, że zarówno Diablo 4, jak i Diablo Immortal nie trafią w tym roku do sprzedaży (lub na rynek w przypadku mobilnego Diablo). Ba, Blizzard w tym roku nie ma zaplanowanej żadnej większej premiery poza WarCraft 3 Reforged.

Activision określiło Diablo Immortalmianem najważniejszego projektu w tym momencie, nad którym w pocie czoła pracuje ekipa Blizzarda i NetEase. Niestety dla osób czekających na ten projekt - na ten moment wydawca nie przewiduje żadnych nowych informacji.

Podobnie jest z Diablo 4, które miało zostać ujawnione w zeszłym roku, ale Blizzard w ostatniej chwili zmienił zdanie. Plotki mówią, że grę powinniśmy zobaczyć wreszcie w tym roku, ale na szybką premierę nie ma również co liczyć. Najwcześniej do Sanktuarium trafimy ponownie w 2020 roku, choć i ten termin wydaje się mało prawdopodobny.

Tagi: blizzard diablo 4 diablo immortal NetEase