Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.02.2019 10:30
W Rainbow Six: Siege gra już 45 milionów ludzi. Ubisoft kasuje Starter Edition i rozdaje pełniaka za darmo
3784V

W Rainbow Six: Siege gra już 45 milionów ludzi. Ubisoft kasuje Starter Edition i rozdaje pełniaka za darmo

Ubisoft może być bardziej niż zadowolone z popularności Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Francuski wydawca pochwalił się, że liczba graczy w produkcji przekroczyła 45 milionów.

Początek życia Tom Clancy's Rainbow Six: Siege za dobry nie był. Produkcja była krytykowana za błędy i wydawało się, że Francuzi nie trafili ze swoim pomysłem. Jednak dzięki ciągłym aktualizacjom, gra dostała nowe życie i od tego czasu ciągle rośnie.

Rainbow Six Siege prawie jak Fallout. Nowa mapa z Australii i Operatorzy

Ubisoft pochwalił się, że w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zagrało już 45 milionów graczy od dania premiery (1 grudnia 2015). Jakiś czas temu, by powiększyć bazę grających, udostępniono wersję Startową, która zawierała okrojoną zawartość i pozwalała za opłatą ulepszyć wydanie do pełnej wersji.

Z pomysłu jednak Ubisoft rezygnuje. Kosztujący na PC-tach ~40 zł Starter Edition przestanie istnieć. Dostępne będą zwykłe wydania gry, które potanieją do około 80 złotych. Co ważne, osoby, które zainwestowały w Starter Edition, za darmo otrzymają ulepszenie do pełnej wersji.

Deweloperzy planują także wprowadzić poprawki w cenach operatorów. Plan jest taki, żeby ci, którzy zostali dodani do gry dawno temu byli dostępni do zakupu znacznie taniej, niż nowi operatorzy dodawani w ostatnich sezonach. Więcej informacji o tym mamy dostać podczas turnieju Six Invitational, który odbywa się w dniach 15-17 lutego.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/rainbow-six-siege/rainbow-six-siege-starter-edition-removed

Tagi: pc playstation 4 Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal xbox one