Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.02.2019 19:47
Fallout 76 za darmo z twardym dyskiem do PS4. Upokarzanie Bethesdy nie ma końca
12099V

Fallout 76 za darmo z twardym dyskiem do PS4. Upokarzanie Bethesdy nie ma końca

Niemieckie sklepy chwytają się każdego pomysłu na sprzedaż Fallout 76...

Wygląda na to, że w magazynach niemieckich sklepów znajduje się tyle kopii Fallout 76, że ich właściciele nie bardzo wiedzą, co z nimi zrobić.

Fallout 76 za darmo z... używanymi kontrolerami

Donosiliśmy już o akcji dodawana pudełek z Fallout 76 do kontrolerów PS4. Teraz pora na... dyski twarde. Każda osoba, która kupi w niemieckim Media Markt dysk twardy Seagate o pojemności 2TB do PS4, otrzyma gratisowo pudełko z Fallout 76. Całość wyceniono na 79 euro, co wydaje się znakomitą ceną (w innych niemieckich sklepach sam rzeczony dysk, bez gratisowej gry, dostaniemy za ok. 80-99 euro).

Niewątpliwie cała ta sytuacja jest upokarzająca dla Bethesdy. Fallout 76 debiutował zaledwie przed kilkoma miesiącami (dokładnie 14 listopada), a już jest dostępny w Polsce w wyprzedażach za 50-60 zł a u naszych sąsiadów w takich promocyjnych pakietach. Trudno powiedzieć, jak w takiej sytuacji będzie wyglądał dalszy rozwój zawartości w tej sieciowej produkcji. Póki co Bethesda obiecuje, że będzie jeszcze długo wspierać Fallout 76 i zapewniać świeże aktualizacje. Obecnie czekamy na premierę rozbudowanego trybu Player vs Player, o czym przeczytacie więcej tutaj.

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76

Nie przegap