SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.02.2019 09:04
Apex Legends może otrzymać tryb rankingowy
1064V

Apex Legends może otrzymać tryb rankingowy

Ogromna popularność Apex Legends rośnie jeszcze bardziej każdego dnia. Respawn i EA zapowiadają pierwsze turnieje, a grzebiący w kodzie gry odnajdują tryb rankingowy.

Apex Legends mimo bycia grą z gatunku najbardziej znienawidzonego przez hardkorowego gracza, nad wyraz często takowych ludzi przyciąga do siebie. Co pokazuje, że Respawn udało się zrobić dobrą grę (zaskoczenie...).

Apex Legends. Nowy hit Respawn Entertainment otrzyma swój pierwszy turniej

Studio zapowiedziało już rozwój gry w nadchodzących miesiącach. W marcu dostaniemy Battle Passa, a kolejne miesiące będą przynosić nową zawartość w samej rozgrywce. Jedną z takowych nowości może być tryb rankingowy, który odkryto w kodzie gry.

Dlaczego może? Bo jest pewna szansa, że informacje o trybie rankingowym w Apex Legends to pozostałość z kodu Titanfall 2 na którym wyrosła nowa gra studia. Dlatego też ciężko jednoznacznie powiedzieć, co jest planowaną nowością, a co pozostałością z poprzedniej strzelanki studia.

Na razie gracze mogą czekać na pierwszy turniej, albo po prostu dołączyć do ponad 10 milionów ludzi, którzy w ten tytuł już zagrali.

Tagi: Apex Legends Electronic Arts pc playstation 4 Respawn Entertainment xbox one