SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.02.2019 09:59
Apex Legends goni Fortnite. Oszałamiająco szybki sukces studia Respawn
3316V

Apex Legends goni Fortnite. Oszałamiająco szybki sukces studia Respawn

Apex Legends goni Fortnite w niesamowitym tempie. Po zaledwie 3 dniach w cyfrowej dystrybucji najnowsza produkcja może się pochwalić mocarnym wynikiem.

Apex Legends potrzebowało zaledwie 72 godzin, by przyciągnąć do siebie 10 milionów graczy. Za tak wysoką frekwencję podziękował fanom Vince Zampella, szef studia Respawn.

Apex Legends z rozkładem jazdy na rok

"To jest naprawdę niesamowita podróż. Testowaliśmy i podkręcaliśmy. Kłóciliśmy się i zgadzaliśmy. Dotarliśmy do punktu, w którym poczuliśmy trochę magii. Widzieliśmy, że to ryzykowne, by pójść w tym kierunku, by wejść we free to play i by zrobić premierę z zaskoczenia. Ale zakochaliśmy się w Apex Legends i chcieliśmy, żeby inni też jak najszybciej w to zagrali.

Mieliśmy nadzieję, że pokochacie ten tytuł tak samo mocno jak my. Nigdy w najśmielszych marzeniach nie spodziewaliśmy się jednak aż takiego poparcia i pozytywnych sygnałów. Dziękuję za danie Apex Legends szansy" - napisał Vince Zampella z Respawn. 

Apex Legends ma być wspierane przez wiele lat. Respawn Entertainment opublikowało już wstępny rozkład jazdy na najbliższy rok.

Jak oceniacie Apex Legends? Czy to faktycznie najlepsza obecnie gra Battle Royale?

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment