Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2019 15:40
Child's Play Zwiastun 2019 Laleczka Chucky
863V

Child's Play na zwiastunie. Laleczka Chucky powraca

Laleczka Chucky” nie powiedziała ostatniego słowa. Jeszcze w tym roku na wielki ekran zawita całkowity remake znanej historii, w której okoliczna społeczność musi poradzić sobie ze śmiercionośną zabawką. Dzisiaj oglądamy pierwszy zwiastun.

Laleczka Chucky” lub jak kto woli „Child's Play” to pełny remake filmu z 1998 roku. Reżyserią produkcji zajął się Lars Klevberg, który dotychczas miał okazję pracować głównie nad krótkometrażowymi filmami. Twórca skorzystał z historii napisanej przez Tylera Burtona Smitha – mężczyzna wcześniej pracował nad między innymi historią ze Sleeping Dogs oraz Quantum Break.

LEGO PRZYGODA 2 – recenzja filmu. Kontynuacja tylko przyzwoita

Dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na pierwszy zwiastun odświeżonej historii i całość wygląda standardowo. Będzie to oczywiście bardzo typowa opowieść, w której Chucky będzie mordować kolejnych ludzi, ale najwidoczniej wciąż znajdują się chętni na taką rozrywkę.

Mam przy tym wrażenie, że sprzedanie tej historii będzie w 2019 roku niezwykle trudne, bo już ostatnie filmy z tej serii (między innymi „Klątwa laleczki Chucky”) nie prezentowały wybitnego poziomu. W sumie sporo zmieniło się w kinie grozy od 1998 roku i premiery pierwowzoru.

Warto pamiętać, że w 2019 roku zobaczymy również między innymi „To my”, "Smętarz dla zwierzaków", czy też „It: Chapter Two” .

Tagi: child's play film laleczka chucky zwiastun

Nie przegap