SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2019 19:29
FIFA 19 Liga Mistrzów Ronaldo
3928V

FIFA 19 z nową okładką. Firma celebruje powrót Ligi Mistrzów i odsuwa w cień Cristiano Ronaldo

Electronic Arts postanowiło przypomnieć graczom o powrocie Ligi Mistrzów. Firma przygotowała nową zawartość i jednocześnie przedstawiła nową okładkę produkcji, która prezentuje trzech potencjalnych triumfatorów Ligi Mistrzów: Neymara, Kevina De Bruyne'a i Paulo Dybalę.

Electronic Arts właśnie rozesłało do redakcji ciekawą wiadomość. Firma przygotowała nową okładkę produkcji, która prezentuje nowych piłkarzy – choć na grafice pojawia się zawodnik Juventusu, to tym razem nie zdecydowano się na promowanie Cristiano Ronaldo.

FIFA 19 FUT. Ujawniono najlepszych graczy 2018 roku

Jednocześnie nowi gracze FIFA 19 mogą skorzystać z nowej promocji – wszyscy klienci, którzy kupią najnowszą piłkę od EA, a jeszcze nie grali w FIFA Ultimate Team (włącznie z wersjami próbnymi EA Access i Origin Access), będą mogli zasilić swój skład FUT jednym z tych trzech piłkarzy na dziesięć meczów wypożyczenia. Ponadto, zainteresowani skorzystają z dodatkowej zawartości FUT nawiązującej do UEFA Champions League, w tym cztery specjalne stroje UEFA Champions League oraz pięciu piłkarzy w wersji UEFA Champions League (o ocenie ogólnej do 85)*.

Firma dokładnie tłumaczy, na jakie karty możemy liczyć:

* 5 (pięciu) niewymiennych piłkarzy w wersji UEFA Champions League o ocenie ogólnej do 85, 1 (jedna) paczka z piłkarzem na wypożyczeniu na 10 meczów do wyboru (Neymar, Kevin De Bruyne lub Paulo Dybala) oraz 4 (cztery) stroje UEFA Champions League (dalej „Zawartość Dodatkowa”) są dostępni od 6 lutego 2019 r. tylko na PlayStation 4, Xbox One i PC dla użytkowników, którzy nie grali ani razu w trybie FIFA Ultimate Team w grze FIFA 19 (dalej „FUT 19”). 5 (pięciu) niewymiennych piłkarzy w wersji UEFA Champions League o ocenie ogólnej do 85, 1 (jedna) piłkarz na wypożyczeniu na 10 meczów (Neymar, Kevin De Bruyne lub Paulo Dybala) oraz 4 (cztery) stroje UEFA Champions League (dalej „Zawartość Dodatkowa”) są dostępni od 6 lutego 2019 r. tylko na Nintendo Switch dla użytkowników, którzy nie grali ani razu w trybie FIFA Ultimate Team w grze FIFA 19 (dalej „FUT 19”). Posiadacze kont EA, którzy grali w FUT 19 przed 6 lutego 2019 r. (włącznie z wersjami próbnymi), nie otrzymają Zawartości Dodatkowej. Zawartość Dodatkową trzeba pobrać po zakupie produktu i wejściu do trybu FUT 19. Zawartość Dodatkowa może się pojawić w sekcji „Moje paczki” z pewnym opóźnieniem po uruchomieniu trybu FUT 19. 

FIFA 19 posiada licencję na Ligę Mistrzów i gracze rozegrali już ponad 55 mln meczów w tych elitarnych rozgrywkach – w samej Francji zainteresowani usłyszeli hymn LM już 4,3 razy. Najczęściej wirtualny turniej wygra Juventus (5,2 mln zwycięstw), a najwięcej bramek strzela Cristiano Ronaldo. Pełne dane z LM znajdziecie poniżej.

Wspominam o Portugalczyku nie bez powodu – jak wiadomo gwiazdor Juventusu był do niedawna twarzą kolejnych odsłony Fify, ale z powodu ostatnich afer związanych z napastowaniem kobiety, EA odcina się od mężczyzny. Już w ubiegłym roku widzieliśmy pierwsze „wymazanie” Ronaldo.

FIFA 19 Liga Mistrzów infografika

Tagi: cristiano ronaldo EA Sports Electronic Arts FIFA 19