Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2019 22:00
Nintendo Switch niezapowiedziane gry
1337V

Nintendo podobno pracuje nad 11 niezapowiedzianymi grami na Nintendo Switcha

Japończycy wciąż nie potwierdzili planów na kolejne miesiące, jednak zdaniem znanej informatorki, Nintendo nie zawiedzie fanów i zapewni zainteresowanym w 2019 roku wiele mocnych gier. Firma ma aktualnie pracować nad 11 niezapowiedzianymi tytułami.

Nintendo w styczniu zaoferowało już Travis Strikes Again: No More Heroes oraz New Super Mario Bros. U Deluxe, a Yoshi’s Crafted World, Luigi’s Mansion 3, Fire Emblem: Three Houses, Daemon X Machina, Pokemon (2019) i Animal Crossing trafią na konsolę w 2019 roku. Mało? Najwidoczniej tak, ponieważ korporacja ma podobno znacznie większe plany.

GRID: Autosport na Switchu z pierwszymi zrzutami

Nie jest to potwierdzona wiadomość, ale Nintendo ma pracować nad 11 produkcjami na wyłączność, które trafią na Nintendo Switcha do końca roku. Japończycy mają zapewnić: dwa tytuły z eShopu (prawdopodobnie mniejsze gry), dwa porty z Nintendo Wii U, jeden zestaw Nintendo Labo oraz sześć większych pozycji.

Szczegółami podzieliła się Emily Rogers, która od ponad dwóch lat potwierdza, że posiada naprawdę dobry kontakt z osobami zaangażowanymi w rozwój biblioteki Nintendo Switcha – to ona ujawniła szczegóły konsoli przed prezentacją.

Informatorka nie może potwierdzić dokładnej listy, ale prawdopodobnie na konsolę trafi między innymi Metroid Prime Trilogy (prace zostały już podobno zakończone) oraz tajny projekt Retro Studios.

Jeśli ta wiadomość okaże się prawdą, to Nintendo powinno w przeciągu następnych tygodni zaprosić nas na porządny Nintendo Direct, który przedstawi konkretne plany na 2019 rok.

Źródło: https://gamingbolt.com/nintendo-has-11-unannounced-games-lined-up-for-switch-this-year-report

Tagi: Nintendo nintendo Switch plotka