Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2019 19:06
Dead or Alive 6 zagramy w 4K 60 fps HDR
910V

Dead or Alive 6 w 4K, 60 fps i HDR tylko na Xbox One X

Team Ninja odlicza dni do premiery Dead or Alive 6 i twórcy coraz chętniej mówią o szczegółach produkcji. Studio potwierdziło możliwość rozgrywki w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę z wykorzystaniem technologii HDR – te przyjemności trafią wyłącznie na Xboksa One X.

1 marca odbędzie się premiera Dead or Alive 6. Gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych i deweloperzy z Japonii znaleźli czas na wykorzystanie dodatkowej mocy konsoli Microsoftu. W rezultacie gracze mogą liczyć na ładniejszą oprawę.

Dead or Alive 6 otrzyma wersję free-2-play. Wpadka deweloperów

Twórcy Dead or Alive 6 potwierdzili dobrą wiadomość dla posiadaczy Xboksów One X – gracze na tej platformie mogą liczyć na rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Taka jakość obrazu nie będzie dostępna w każdej sytuacji, ale studio podkreśla, że możemy liczyć na piękną oprawę.

W przypadku PlayStation 4 Pro zagramy w 1080p, jednak warto zaznaczyć, że Dead or Alive 6 tylko na Xboksie One X zaoferuje wsparcie HDR – nawet na PC autorzy nie dorzucili tej opcji.

Studio zaoferuje również opcje rozgrywki, więc zainteresowani wybiorą, czy wolą w tej sytuacji płynniejszą akcję, czy też zdecydują się na ładniejsze modele postaci – w bijatyce to raczej wszyscy sięgną tę pierwszą propozycję, ponieważ najmniejsze spadki animacji mogą mieć wpływ na ostateczny wynik.

Warto przypomnieć, że Yohei Shimbori chciałby, aby Dead or Alive 6 stało się e-sportowym tytułem, a gra nie zaoferuje kontrowersyjnych różnic i cenzury.

Źródło: https://gamingbolt.com/dead-or-alive-6-runs-at-1080p-on-ps4-pro-4k-on-xbox-one-x

Tagi: Dead or Alive 6 Koei Tecmo Team Ninja