SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2019 15:21
Days Gone Bestie na zwiastunie
1833V

Days Gone pokazuje walkę z bestiami. Zwiastun skupia się na kreaturach

W Days Gone trafimy do świata przepełnionego przerażającymi stworzeniami. Twórcy pozwolą walczyć z bestiami na wiele sposobów i najnowszy materiał skupia się właśnie na rywalizacji z przeciwnikami. Główny bohater nie może liczyć na łatwą przeprawę.

Days Gone wyląduje na półkach sklepowych 26 kwietnia. Jest to zupełnie nowa marka Sony Bend, którego przedstawiciele pracują już nad pierwszym tytułem na PlayStation 5. W zasadzie na aktualnej generacji studio zaoferuje graczom wyłącznie jeden tytuł.

Days Gone na przeładowanych akcją materiałach. Starcia z setkami przeciwników

Akcja Days Gone została umiejscowiona dokładnie dwa lata po wybuchu globalnej pandemii wirusa, przez którego miliony ludzi zamieniło się w przerażające stworzenia. Nie mówimy tutaj o typowym zombie, ponieważ „freakers” potrafią odpowiednio reagować.

Główny bohater – Deacon St. John – nie może w tej sytuacji liczyć na spokojną egzystencję, ponieważ na każdym kroku napotyka na zagrożenie. Krwiożercze bestie to oczywiście początek kłopotów, ponieważ protagonista zmierzy się również z innymi ludźmi lub dziką zwierzyną.

Najnowszy materiał skupia się właśnie na pokazaniu najróżniejszych przeciwników – podczas rozgrywki otrzymamy dostęp do szerokiego wachlarza broni, a autorzy umożliwią nawet tworzenie pułapek. Studio podkreśla, że otoczenie będzie ważnym elementem, który możemy wykorzystać na swoją korzyść.

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Computer Entertainment trailer zwiastun