Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.02.2019 12:50
Ni no Kuni 2 po polsku. Powstaje fanowskie spolszczenie
837V

Ni no Kuni 2 po polsku. Powstaje fanowskie spolszczenie

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom doczeka się polskiej wersji językowej na PC-tach. Jak wiele innych produkcji - dzięki pracy fanów.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Final Fantasy XV doczekało się polskiej wersji na PC-tach dzięki pracy grupy tłumaczeniowej. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów jRPG-ów.

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch w 4K wygląda świetnie

Wczorajszego wieczora pojawiła się informacja o spolszczeniu Ni no Kuni II: Revenant Kingdom nad którym pracuje znany w świecie fanowskich polonizacji - ffgriever, mający na swoim koncie polskie wersje Okami na PS2 oraz Final Fantasy XII (PS2 i PC), a także angielską wersję Final Fantasy XII International Zodiac Job System.

Tym razem ffgriever postanowił zabrać się za polską wersję Ni no Kuni II: Revenant Kingdom nad którą pracuje od kilku miesięcy. Tłumaczenie tekstów zakończył 28 stycznia i wtedy też rozpoczęła się żmudna korekta, która aktualnie jest gotowa w 23%.

Powyższy materiał pochodzi z wczesnej wersji tłumaczenia bez korekty.

Na razie nie wiadomo jeszcze kiedy spolszczenie zostanie udostępnione. Ale nie wcześniej niż za kilka tygodni, gdy całość zostanie dogłębnie sprawdzona i przetestowana.

Źródło: https://grajpopolsku.pl/nnk2_zapowiedz/

Tagi: Bandai Namco Level-5 Ni no Kuni II: Revenant Kingdom PC

Nie przegap