SKLEP
Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 02.02.2019 14:05
Beat Saber. PlayStation VR otrzyma najwyższy tryb trudności później
737V

Beat Saber. PlayStation VR otrzyma najwyższy tryb trudności później

Beat Saber to jedna z najlepszych gier na PlayStation VR, która wymaga od nas nie lada zręczności. Jednakże fani nadal czekają na prawdziwe wyzwanie.

Chociaż Beat Saber nie posiada przesadnie bogatej biblioteki piosenek, ponieważ jest ich raptem 18 trudno zaprzeczyć temu, że grając w grę od Hyperbolic Magnetism trzeba się nieźle namachać, aby uzyskać dobry wynik. A już wkrótce dla graczy korzystających z PlayStation VR poprzeczka zostanie podniesiona.

Ace Combat 7 bombardowane negatywnymi ocenami za brak wsparcia joysticków i innych funkcji na PC

Pierwotnie Beat Saber ukazało się wyłącznie na PC, gdzie można dodawać własne utwory. Użytkownicy PlayStation VR musieli poczekać na produkcję kilka dobrych miesięcy tak jak teraz muszą wykazać się jeszcze odrobiną cierpliwości w kontekście nowego trybu trudności.

Początkowo Beat Saber oferował trzy tryby trudności - Easy, Normal i Hard. W listopadzie w wersji na PC dodany został czwarty wariant - Expert. Na PlayStation VR miał się on ukazać w tym tygodniu, jednakże tak się nie stanie.

Deweloperzy odkryli poważny błąd, który sprawiał że tabela najlepszych wyników się nie pokazywała. Z tego powodu zdecydowano, że tryb Expert+ trafi do Beat Saber na PS VR w przyszłym tygodniu, o ile uda się naprawić usterkę, która jak twierdzą twórcy leży po stronie serwera

Tagi: Beat Saber Hyperbolic Magnetism opóźnienie pc playstation 4 PlayStation VR