Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2019 11:48
Dead or Alive 6 za darmo
1232V

Dead or Alive 6 otrzyma wersję free-2-play. Wpadka deweloperów

Team Ninja jeszcze przed premierą Dead or Alive 6 potwierdziło przygotowanie dodatkowej, bezpłatnej wersji. Twórcy mają spore doświadczenie w tytułach free-2-play.

Dead or Alive 6 zapowiada się na kawał przyjemnej bijatyki. Gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a płyty trafią do graczy już 1 marca. Pierwotnie pozycja miała wylądować w naszych czytnikach już w lutym, ale autorzy potrzebowali kilku dodatkowych tygodni na dopracowanie tytułu.

Dead or Alive 6. Yohei Shimbori chciałby, aby gra stała się e-sportowym tytułem

Yohei Shimbori potwierdził prace nad wersją free-2-play. Dead or Alive 6 będzie dostępne za darmo i podąży drogą Dead or Alive 5: Core Fighters, więc gracze otrzymają ograniczony zestaw fighterów. Japończyk nie ukrywa powstania „Dead or Alive 6: Core Fighters”, ponieważ gra wylądowała w sklepie Microsoftu – reżyser produkcji ujawnił, że była to wpadka zespołu odpowiedzialnego za produkcję.

„Mamy plany stworzenia wersji free-2-play, ale nie ogłosiliśmy, kiedy gra będzie dostępna. Możemy obiecać, że będzie to już po premierze pełnej wersji. Nie możemy aktualnie o tym mówić, ponieważ nie mamy jeszcze konkretnych szczegółów dotyczących zawartości, ale będzie podobna do tego, co przygotowaliśmy do Dead or Alive 5: Core Fighters.”

Wyciek tej informacji nie jest dobrą wiadomością dla Team Ninja, ponieważ część graczy woli zaczekać na bezpłatną – nawet okrojoną w zawartość produkcję – niż płacić na premierę pełną cenę.

W swoim czasie miałem okazję zagrać w Dead or Alive 6 – to moim zdaniem najbardziej przystępna odsłona w historii – a Tomek przygotował dla naszych czytelników zbiór najważniejszych informacji o bijatyce.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/dead-or-alive-6-will-have-a-free-to-play-version-p/1100-6464702/

Tagi: Dead or Alive 6 Koei Tecmo team ninja