Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2019 15:01
Kobiety Mafii 2 Sobota Kabe przygotowali utwór teledysk
1614V

Kobiety Mafii 2 promowane przez teledysk. Nowy film Patryka Vegi

Sobota i Kabe postanowili promować najnowsze widowisko Patryka Vegi. Raperski duet przygotował utwór promujący „Kobiety Mafii 2”, więc z tej okazji możemy również spojrzeć na teledysk, na którym nie brakuje nowych scen z filmu.

Kobiety Mafii 2” trafi do rodzimych kin już 22 lutego. Za produkcję odpowiada oczywiście Patryk Vega, który usiadł na stołku reżysera i twórca miał również okazję przygotować scenariusz – w wykreowaniu historii pomógł Olaf Olszewski. Scenarzysta miał okazję napisać opowieść do „Kobiety Mafii”, „Botoks” i „Plebanii”.

Kobiety Mafii 2 na zwiastunie

Wytwórnia nie oszczędza na promocji, więc zdecydowano się na zatrudnienie dwóch raperów – Sobota i Kabe ze Stoprorap przygotowali utwór „6 rano”, który ma za zadanie wypromować „Kobiety Mafii 2” i zachęcić fanów artystów do wybrania się do kina.

Jest to naprawdę ciekawy duet, ponieważ Sobota to aktualnie jeden z najbardziej znanych twórców na polskiej scenie, zaś Kabe jest uważany za wschodzącą gwiazdę. W teledysku pojawiły się również Agnieszka Dygant oraz Aleksandra Grabowska.

Film jest oczywiście kontynuacją - tak prezentuje się oficjalny zarys fabuły:

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Źródło: YouTube.com

Tagi: kobiety mafii 2 Patryk Vega teledysk zwiastun