Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2019 13:02
Oferta Tygodnia na PSN The FOrest PS4
5396V

The Forest w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store

Najnowsza Oferta Tygodnia pozwala nabyć The Forest w wersji na PlayStation 4. Sony zagwarantowało sobie czasową ekskluzywność, więc tytuł jest dostępny aktualnie wyłącznie na jednej konsoli.

W The Forest gracze muszą przetrwać na tajemniczej wyspie. Miejscówka z pozoru wygląda przyjemnie, jednak po pewnej chwili każdy zainteresowany przekona się, że przygotowany świat jest przeładowany tajemniczymi bestiami.

PlayStation 4 kupione jako owoce na wagę za 38 zł. Francuz wpadł na nietypowy pomysł

Naszym zadaniem jest uchronienie się przed stworami, a podczas rozgrywki możemy przykładowo ścinać drzewa, budować chatki lub po prostu zajmować się eliminacją przeciwników. Gra jest przeładowana interesującymi lokacjami – jedną z nich jest wielka jaskinia, w której można natrafić na kilka obrzydliwych stworzeń.

The Forest trafił na PlayStation 4 w listopadzie ubiegłego roku i dotychczas zainteresowani musieli zapłacić za grę 71 zł. Sony postanowiło wrzucić produkcję do Oferty Tygodnia i aktualnie propozycja jest dostępna za 46 zł. Pozycja w swoim czasie zebrała dobre opinie w wersji na PC (83%), więc jeśli preferujecie gry z gatunku survival, to na pewno warto rozważyć nabycie The Forest.

Gra jest reklamowana przez Sony następującymi słowami:

Wkrocz do tętniącego życiem świata, w którym można ściąć każde drzewo i zerwać każdą roślinę. Odkryj wielki podziemny system jaskiń i jezior.  Ścinaj drzewa, aby zbudować obóz, lub rozpal ognisko, przy którym się ogrzejesz. Zdobywaj jedzenie, jeśli nie chcesz umrzeć z głodu. Zbuduj małe schronienie lub wielką fortecę na brzegu oceanu. Zastawiaj pułapki i stawiaj struktury obronne, aby zabezpieczyć swój teren. Eksploruj otoczenie i wznoś obiekty za dnia. Broń swojej bazy w nocy. Wykonuj broń i narzędzia. Znajdź schronienie o zmroku lub staw czoła wrogom w bezpośrednim starciu. Wyjdź cało z konfrontacji z klanem przypominających ludzi genetycznych mutantów mających system wierzeń, rodziny i kodeks moralny. Ukrywaj się przed wrogami lub zmierz się z nimi w bezpośredniej walce, korzystając z prymitywnej broni wykonanej z kijów i kamieni.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Endnight Games oferta tygodnia playstation 4 promocja The Forest

Nie przegap