Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2019 10:18
PlayStation 4 kupione jako owoce na wagę
7947V

PlayStation 4 kupione jako owoce na wagę za 38 zł. Francuz wpadł na nietypowy pomysł

Czego mogą nauczyć nas Francuzi? Nie warto pokonywać systemu i kupować PlayStation 4 jako owoce na wagę, ponieważ sytuacja może zagwarantować spryciarzowi sporo problemów.

Sklepy coraz częściej decydują się na zautomatyzowanie pracy, więc zamiast pracowników pojawiają się specjalne kasy, które pozwalają nam szybko wykonać zakupy. 19-letni Francuz postanowił wykorzystać taki system i kupił w niskiej cenie PlayStation 4.

PlayStation Humble Bundle! 9 gier za 56 zł

Mężczyzna wpadł na złowieszczy plan – postanowił nakleić na PlayStation 4 cenę z owoców, a następnie kupił urządzenie w samoobsługowej kasie za dokładnie 9 euro (około 38 zł). W normalnym wypadku musiałby zapłacić za urządzenie 340 euro, więc możemy śmiało powiedzieć, że Francuz wpadł na idealny plan podbicia świata.

Młody mistrz zakupów tak naprawdę nie zamierzał spędzać kolejnych dni na błogim ogrywaniu ekskluzywnych tytułów na PlayStation 4, a sprzedał urządzenie za 100 euro i następnie kupił niezbędny bilet na pociąg.

Sytuacja pewnie byłaby trudna do wyśledzenia, jednak Francuz kolejnego dnia postanowił ponownie oszukać system i zgarnąć kolejną PlayStation 4, ale został złapany podczas kupowania konsoli. Sąd skazał go na cztery miesiące więzienia w zawieszeniu.

Źródło: https://kotaku.com/french-man-gets-four-months-in-prison-for-replacing-ps4-1832173009

Tagi: Francja playstation 4