Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2019 10:54
Super Smash Bros. Ultimate 2.0.0 aktualizacja z Piranha Plant
510V

Super Smash Bros. Ultimate z aktualizacją 2.0.0. Piranha Plant wkracza do gry

Nintendo opublikowało dużą aktualizację do Super Smash Bros. Ultimate. Twórcy zajęli się solidnym balansem zawodników, a jednocześnie dorzucili do gry oczekiwanego przez wielu Piranha Planta.

Super Smash Bros. Ultimate trafiło na rynek pod koniec ubiegłego roku, ale Japończycy wciąż pracują nad ulepszeniem oraz rozbudowaniem bijatyki. Firma jeszcze przed premierą zapowiedziała dorzucenie do zestawu Piranha Planta i zawodnik jest dostępny dla pierwszych zainteresowanych.

Super Smash Bros. Ultimate – recenzja gry. Więcej, mocniej, efektowniej

Piranha Plant jest dostępny za darmo dla graczy, którzy kupili cyfrową wersję gry lub zarejestrowali produkcję w w My Nintendo Rewards – możecie to zrobić do jutra, więc nie odkładajcie procesu na później. W innej sytuacji postać będzie dostępna do kupienia w formie DLC.

„Update 2.0.0 Super Smash Bros. Ultimate oprócz wielu innych ulepszeń wnosi nową postać - Piranha Plant! Dostaniecie ją za darmo, jeśli kupiliście grę w wersji cyfrowej lub zarejestrowaliście w My Nintendo Rewards (możecie to jeszcze zrobić do jutra). Kto nie zdąży, będzie mógł kupić Piranha Plant jako DLC.”

Deweloperzy postanowili jeszcze dodać od trybu Spirit Board opcję rozgrywki dla maksymalnie czterech graczy, wrzucono do gry nowe spiritsy, a jednocześnie zespół zajął się gruntownym sprawdzeniem i zbalansowaniem bohaterów. Twórcy już w ubiegłym roku zapowiedzieli, że zamierzają dopracować niektórych wojaków.

To oczywiście nie koniec prac nad Super Smash Bros. Ultimate – autorzy w kolejnych tygodniach zapewnią nam następne postacie.

Źródło: https://wccftech.com/super-smash-bros-ultimate-patch-2-0-0-piranha/

Tagi: Bandai Namco Nintendo Super Smash Bros. Ultimate

Nie przegap