Metro Exodus Spartan Collector's Edition wygląda świetnie. Unboxing kolekcjonerki

News
1349V
Metro Exodus Spartan Collector's Edition wygląda świetnie. Unboxing kolekcjonerki
Wojciech Gruszczyk | 30.01.2019, 09:41

Wydawca Metro Exodus zadbał o naprawdę przemyślaną kolekcjonerkę. Zestaw został wrzucony do metalowej beczki i klienci mogą liczyć na masywną figurkę, która będzie ozdobą jaskiń graczy. Zobaczcie pełną prezentację.

Metro Exodus w ostatnich dniach kojarzy się głównie z zaskakującą decyzją dotyczącą rezygnacji z wydania gry na Steam, jednak teraz możemy na chwilę zapomnieć o tych niedogodnościach. W Sieci pojawiły się unboxingi edycji kolekcjonerskiej.

Metro Exodus w Polsce. Techland zabiera głos w sprawie wersji na PC

Wydawca tym razem nie zawiódł i przemyślał specjalne wydanie. Metro Exodus Spartan Collector's Edition zostało zapakowane w metalową beczkę, w której każdy element zestawu posiada swoje odpowiednie miejsce. Firma zabezpieczyła figurkę, by mieć pewność, że każdy gracz otrzyma gadżet w stanie idealnym.

Sporą ciekawostką jest również wykonanie Artema – w tym wypadku otrzymamy solidną i ciężką figurkę, która została ręcznie malowana i całość wygląda naprawdę nieźle. Warto zwrócić uwagę, że widzimy akcję z obu stron.

Tak prezentują się szczegóły zestawu:

  • Wysokiej jakości figurka Artema - szczegółowa, ręcznie malowana, 10.5 cala wysokości, ukazująca scenę ze zwiastuna zapowiadającego Metro Exodus i bohatera walczącego z mutantem. Każda figurka posiada indywidualny numer
  • Spartańskie nieśmiertelniki - replika nieśmiertelników noszonych przez Artema w grze
  • “Wspomnienia Artema”, kolekcja pocztówek - największym skarbem bohatera są widokówki ukazujące świat sprzed nuklearnej wojny. Fani Matro rozpoznają kolekcję Artema, którą zebrał z otrzymanych na szlaku swej podróży pocztówek. Każda z nich zawiera wiadomość od jego najbliższych przyjaciół i kompanów
  • Naszywki Zakonu Spartan

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper