Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2019 14:08
Titans 2 trafi na Netflix
2648V

Titans 2 na Netflix! Firma kontynuuje współpracę z DC

Kapitalna wiadomość dla subskrybentów Netflixa. Platforma będzie nadal współpracować z DC nad udostępnianiem na Starym Kontynencie seriali przygotowanych przez Warner Bros. W rezultacie możemy szykować się na drugi sezon „Titans”.

Titans” to jedna z propozycji Warner Bros. dla platformy DC Universe. Aktualnie streamingowa usługa jest dostępna wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i najwidoczniej sytuacja nie zmieni się do 2019 roku, ponieważ Netflix wciąż będzie dystrybuował przygotowane treści.

Doom Patrol. Spin-off serialu Titans na pierwszej zajawce

Tytani powrócą na DC Universe dopiero w przyszłym roku, jednak już teraz pojawiło się potwierdzenie dotyczące kontynuowania współpracy z Netflixem. Jest to naprawdę dobra wiadomość dla subskrybentów, którzy nie muszą się martwić kolejnym abonamentem.

Premiera „Titans 2” na Netflix odbędzie się pewnie po debiucie w Stanach Zjednoczonych – identyczną sytuację widzieliśmy w przypadku pierwszego sezonu, ale na konkretne szczegóły musimy zaczekać.

Warto pamiętać, że DC Universe jeszcze w tym roku zaproponuje widzom: „Doom Patrol”, „Swamp Thing”, „Stargirl” oraz „Harley Quinn”, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy informacji, czy również te seriale trafią na Netflix.

Tagi: dc universe netflix serial Titans Titans 2