Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2019 13:47
PUBG Lite porównanie oprawy z innymi wersjami
2123V

PUBG Lite vs. PUBG vs. PUBG Mobile - porównanie grafiki trzech wersji

Pierwsi gracze otrzymali dostęp do „małego PUBG” i właśnie z tego powodu napływają do Sieci materiały prezentujące porównanie oprawy. Twórcy nowej wersji musieli dokonać kilku istotnych zmian, by mieć pewność, że gra zaoferuje odpowiednią rozgrywkę na wszystkich urządzeniach.

PUBG Lite jest aktualnie testowany w Tajlandii, ale nie musieliśmy długo czekać na porównania oprawy, które pokazują różnice względem dwóch wcześniej wydanych wersji. Gracze muszą edycję przygotować się na pewne ograniczenia.

PUBG Lite to darmowa wersja znanego Battle Royale

PlayerUnknown's Battlegrounds od początku nie może mówić o łatwej walce z Fortnite Battle Royale, ponieważ propozycja Epic Games jest darmowa, więc teraz firma zaproponuje PUBG Lite, który również pobierzemy za darmo.

PUBG Lite ma dodatkowo zadziałać nawet na bardzo słabych maszynach – tytuł bez najmniejszego problemu odpalimy na przykładowo sprzęcie z i3 (2,4 GHz), zintegrowanym Intel HD Graphics 4000 oraz 4GB RAM-u.

Takie wymagania muszą mieć wpływ na oprawę i widzimy to na poniższym porównaniu. W PUBG Lite problemem może okazać się doczytywanie tekstur, bo nawet na tym filmie widać, że niektóre „drzewka” pojawiają się na ekranie z bardzo dużym opóźnieniem.

Grzegorz, dzięki za link!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds