Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2019 11:14
Fallout 76 dodatkowa kopia z Xbox One X w Saturn
6160V

Fallout 76 dodawany do zestawu Xbox One X z Fallout 76

Pracownicy niemieckiego Saturna wpadli na bardzo nietypowy pomysł. Sklep dorzuca dodatkową kopię Fallout 76 do Xboksa One, który już w pudełku posiada produkcję Bethesdy. Jest to dość wymowny ruch.

Fallout 76 nie jest największym hitem Bethesdy. Firma już w okolicach premiery zaoferowała znaczące obniżki ceny gry, a niektóre sklepy decydują się na dodatkowe propozycje. Niemiecki Saturn zaskoczył najnowszą propozycją.

Fallout 76. Bethesda sprzedaje oficjalną kurtkę za 276 dolarów

Firma ma najwidoczniej spory problem z zalegającymi kopiami Fallout 76, ponieważ tytuł Bethesdy został dorzucony do Xboksa One X. Nic w tym nadzwyczajnego? Niby tak, ale gracz w tej sytuacji otrzymuje dwie kopie postapokaliptycznego tytułu, ponieważ Saturn dodaję grę do bundle packa z... Fallout 76.

Saturn najwidoczniej woli rozdać produkcję, ponieważ i tak ma ogromny problem ze sprzedażą kolejnych egzemplarzy. W Sieci nie brakuje opinii, według których to specjalna oferta z serii „zaproś znajomego do zabawy”, ale tym razem zainteresowany nie otrzyma kilkugodzinnej wersji demo, a zgarnie pełną produkcję.

Bethesda oczywiście ma wielkie plany na rozwój Fallout 76 – już wkrótce sprawdzimy nowy tryb PvP, a zespół odpowiedzialny za grę rozwija również dodatkową zawartość PvE.

Fallout 76 Xbox One X w zestawie

Źródło: Twitter

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76

Nie przegap