Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 26.01.2019 14:30
Fallout 76. Bethesda sprzedaje oficjalną kurtkę za 276 dolarów
5127V

Fallout 76. Bethesda sprzedaje oficjalną kurtkę za 276 dolarów

Jeżeli uważaliście, że kiepskiej jakości torba sprzedawana w ramach edycji kolekcjonerskiej Fallouta 76 to żart to nie docenialiście Bethesdy.

W ostatnim czasie ukazują się niezwykłe gadżety związane z grami Bethesdy.  The Elder Scrolls V: Skyrim doczekał się własnej książki kucharskiej, z kolei w ramach promocji Fallout 76 ukaże się kolejny po torbie odzieżowy gadżet.

Fallout 76 z dużymi zmianami. Tryb PvP już w fazie testów

W sklepie Bethesda Gear pojawił się nowy produkt. Mowa tutaj o kurtce z Fallouta 76 - taką samą jaką mogliśmy zaobserwować na pierwszych zwiastunach gry.

Replika ubrania została wykonana ze skóry, posiada regulowane mankiety na nadgarstki, niestandardowy zamek błyskawiczny, metaliczne złote wypustki i nakładki na bicepsy inspirowane strojem Vault. Zarówno na froncie jak i na plecach widnieje tytularna liczba 76 - z przodu jest to czarna skórzana naszywka, natomiast z tyłu aplikacja została wykonana z metalicznego złota. Dostępne rozmiary to S, M, L, XL, 2XL oraz 3XL. 

Jeśli podoba Wam się ten koncept i będziecie chcieli kupić sobie tę kurtkę to będziecie musieli zapłacić aż 276 dolarów (ok.1038 zł). Otrzymacie ją w specjalnej torbę odzieżową z logiem Fallout 76. Chociaż pre-order jest już dostępny, Bethesda nie ustaliła dokładnej daty oficjalnej sprzedaży. W galerii możecie obejrzeć kurtkę z każdej strony

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76 gadżety kurtka odzież

Nie przegap