Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2019 08:24
Nintendo Switch z nową aktualizacją 7.0.0
2691V

Nintendo Switch z aktualizacją 7.0.0. Japończycy dodają ikonki i zajmują się stabilnością

Nintendo opublikowało nową aktualizację do Nintendo Switcha. Konsola otrzymała wsparcie dla kolejnych języków oraz zainteresowani mogą skorzystać z kolejnych ikonek. Poznajcie wszystkie zmiany wprowadzone przez Japończyków.

Przed rozpoczęciem zabawy zostaniecie dzisiaj poproszeni o pobranie aktualizacji dla Nintendo Switcha. Firma w tym wypadku skupia się na trzech elementach, a głównym jest prawdopodobnie „ogólna poprawa stabilności systemu w celu poprawy komfortu użytkowania”.

Metroid Prime Trilogy na Nintendo Switch to pewniak? Prace nad grą zostały podobno zakończone

Gracze mogą również skorzystać z sześciu ikonek z New Super Mario Bros. U Deluxe – w tym wypadku upiększycie swój awatar o między innymi wizerunek Księżniczki Peach. Dokładną prezentację wszystkich grafik zobaczycie na poniższym materiale.

Nintendo dorzuciło do gry nowe języki i zainteresowani mogą skorzystać z chińskiego, koreańskiego lub tajwańskiego menu. Nie jest to oczywiście propozycja dla każdego, ale pewnie nawet w Europie znajdą się gracze, którzy chętnie skorzystają z nowej opcji.

Japończycy poprawili również Joy-Cony, ale niestety w tym wypadku nie otrzymaliśmy listy zmian. Standardowo jeśli chcecie wykonać aktualizacje „ręcznie”, to wskakujcie w ustawienia systemowe i tam otrzymacie możliwość pobierania plików.

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2019/01/nintendo_switch_system_update_7_0_0_adds_new_super_mario_bros_u_deluxe_icons

Tagi: aktualizacja Nintendo nintendo switch

Nie przegap