Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2019 12:11
World of Tanks Mercenaries z trybem i mechami
2442V

World of Tanks: Mercenaries z mechami na PlayStation 4 i Xbox One

Twórcy World of Tanks: Mercenaries wpadli na efektowny pomysł. W produkcji pojawią się ogromne mechy, które będą siały spustoszenie w zupełnie nowym wariancie zabawy. Poznajcie szczegóły Przeciążenia Rdzenia.

World of Tanks: Mercenaries wciąż rośnie. Zespół odpowiedzialny za grę prezentuje kolejne niespodzianki i najnowsza trafi do produkcji jeszcze w tym tygodniu – deweloperzy przygotowali nowy wariant zabawy.

World of Tanks: Mercenaries z polskimi czołgami. Duża aktualizacja trafiła do gry

Przeciążenie Rdzenia (Core Breach) wprowadzi do World of Tanks: Mercenaries wielkie mechy. Deweloperzy inspirowali się hollywoodzkimi filmami, anime, czy też innymi grami i przygotowali metalowe bestie, które będą dostępne w pojedynkach 4 vs. 4.

„Będzie można wybrać pomiędzy amerykańskim Iron Soldierem albo sowieckim Steel Comrade. Każdy mech wyposażony jest w lasery, pociski, karabiny maszynowe i mnóstwo pancerza. Strzelaj i miażdż swoich przeciwników na specjalnie przygotowanej mapie Miasto Starorzecza (Old River City), na której roi się od zniszczalnych obiektów. Uważaj pilocie, każdy pokonany mech doświadczy tytułowego przeciążenia rdzenia, a jego wybuch może zmieść z powierzchni ziemi całą okolicę i Twoją maszynę również! Akcja nie ustanie nawet gdy zostaniesz zniszczony – ewakuuj się z jednostki i powróć na pole bitwy w nowym mechu!”

Jest to prawdziwy „powrót do korzeni” deweloperów z Wargaming Chicago-Baltimore, którzy jeszcze jako Day 1 Studios pracowało nad kultową serią MechAssault. Twórcy ze Stanów Zjednoczonych są w zasadzie specjalistami w kreowaniu nietypowych trybów do World of Tanks.

Wargaming jednocześnie przypomina o startujących zimowych igrzyskach – w tym wypadku możemy liczyć na nowe wydarzenia zachęcające śmiałków do codziennej rozgrywki. Druga edycja tego wydarzenia startuje już 1 lutego, a gracze którzy ukończą wydarzenie mogą liczyć na znacząca zniżkę na nowy pojazd premium – elektryzującego Thunderbolta. Studio w przyszłym miesiącu zaoferuje nam również kilka nowych czołgów, między innymi niemieckiego Javelina Krupp-Steyr Waffenträgera i pojazd Skullcap do Mercenaries.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft Game Studios Wargaming.net World of Tanks

Nie przegap