Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2019 11:54
Resident Evil 3 Remake powstanie jeśli będzie entuzjazm
2947V

Powstanie Resident Evil 3 Remake jest zależne od fanów. Producent wspomina o odświeżeniu klasyka

Odpicowany Resident Evil 2 to jeden z hitów 2019 roku, więc Capcom może już w spokoju planować kolejne ruchy. Yoshiaki Hirabayashi poruszył temat potencjalnego odrestaurowania Resident Evil 3 i wszystko podobno zależy od graczy.

Już w ubiegłym roku pojawiły się przecieki dotyczące prac nad Resident Evil 3 Remake. Twórcy mają pracować nad produkcją od wielu miesięcy, a w sprawie gry wypowiedział się producent Resident Evil 2.

Resident Evil 3 Remake ma znajdować się w produkcji. Capcom szykuje kolejną bombę

Yoshiaki Hirabayashi rozmawiał z dziennikarzem Game Watch i podczas dyskusji został poruszony temat odrestaurowania kolejnej produkcji przepełnionej zombiakami. Japończyk zaznaczył, że Capcom rozważy przygotowanie Resident Evil 3 Remake, ale wszystko zależy od fanów – firma czeka na „entuzjazm” związany z Resident Evil 2.

Firma podobno chce widzieć, że my naprawdę chcemy Resident Evil 3 Remake, jednak nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, że kluczem do tego „entuzjazmu” są odpowiednie wyniki sprzedaży. Te na szczęście prezentują się dobrze, więc pojawienie się nowej gry to raczej pewniak.

W Sieci nie brakuje opinii, według których słowa Hirabayashiego to typowa zagrywka – pokażcie, że chcecie grę, to ją stworzymy... A tak naprawdę tytuł ma znajdować się w produkcji od wielu miesięcy.

Źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-3-remake-depends-on-fans-enthusiasm-says-producer

Tagi: Capcom Eidos Interactive resident evil 3 resident evil 3 remake Resident Evil 3: Nemesis