Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2018 11:10
Resident Evil 3 Remake ma znajdować się w produkcji. Capcom szykuje kolejną bombę
2184V

Resident Evil 3 Remake ma znajdować się w produkcji. Capcom szykuje kolejną bombę

Na początku 2018 roku zagramy w odpicowany Resident Evil 2, ale to nie koniec dobrych informacji. Capcom rozpoczął już podobno prace nad Resident Evil 3 Remake i także tym razem mamy otrzymać pełne odświeżenie znanej przygody.

Wczoraj miałem okazję wspomnieć o tajnym projekcie Capcomu. Firma pracuje nad grą, która ma nas bardzo zaskoczyć. Trudno powiedzieć, czy jeden z przedstawicieli korporacji wspominał o odrestaurowanym Resident Evil 3, ale pozycja ma znajdować się w produkcji.

Capcom szykuje wielką niespodziankę, która zaskoczy graczy

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość. Szczegółami podzielił się jeden z użytkowników forum Resetera.com, który otrzymał informację od swojego źródła – Resident Evil 3 Remake ma znajdować się w pełnej produkcji.

Na potwierdzenie tej informacji musimy oczywiście zaczekać pewnie do przynajmniej połowy przyszłego roku (w końcu Capcom teraz skupia się na promocji Resident Evil 2 i Devil May Cry 5), ale informator zaznacza, że Resident Evil 3 jest ostatnią grą z głównej linii serii, która potrzebowała odświeżenia, by móc ją później łatwo przenieść na kolejną generację.

W sumie ma to sens – PlayStation 5 i Xbox Scarlett pewnie ponownie zaoferują nam mnóstwo kotletów, a Capcom pokazał już w przypadku PlayStation 4 i Xboksa One, że bardzo chętnie odgrzewa znane przygody.

Zagralibyście w pełne odświeżenie Resident Evil 3?

Źródło: https://www.videogamer.com/news/rumour-resident-evil-3-remake-already-in-the-works

Tagi: Capcom Eidos Interactive remake Resident Evil 3: Nemesis