Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2019 01:35
Dragon Ball FighterZ nowi wojownicy DLC 2 sezon
1239V

Dragon Ball FighterZ z nowymi postaciami. Zwiastun pokazuje wojowników

Na właśnie odbywających się Mistrzostwach Świata Dragon Ball FighterZ  poznaliśmy nowych zawodników przygotowanych dla tej wyjątkowej bijatyki. Bandai Namco nie mogło celebrować tego wydarzenia, ponieważ zwiastun fighterów pojawił się w Sieci przed samą prezentacją.

Gdy najlepsi gracze prezentowali swoje umiejętności, japoński oddział Bandai Namco opublikował zwiastun prezentujący nową zawartość z Dragon Ball FighterZ. Firma dość szybko zablokowała materiał, ale nawet w tej sytuacji wiemy, na jakie postacie możemy się szykować.

Super Dragon Ball Heroes: World Mission trafia do Europy. Data premiery, zwiastun i szczegóły

Dragon Ball FighterZ to bez wątpienia jedna z najlepszych bijatyk ostatnich miesięcy, więc nie jest raczej wielkim zaskoczeniem, że gra otrzyma drugi sezon zawartości. Firma zdecydowała się na przepustkę, dzięki której miłośnicy tytułu otrzymają dostęp do sześciu fighterów.

Drugi sezon Dragon Ball FighterZ będzie zawierać:

  1. Jiren
  2. Videl
  3. Gogeta Blue
  4. DBS Broly
  5. ??
  6. ??

Na dobry początek – bo już 31 stycznia – zagramy Jirenem i Videl. Do gry trafią jeszcze cztery postacie, ale aktualnie poznaliśmy wyłącznie dwóch. Niestety, Japończycy aktualnie nie precyzują terminu dostarczenia kolejnego DLC, ale jeszcze dzisiaj otrzymamy możliwość przedpremierowego zamówienia pakietu.  

Pierwszy FighterZ Pass kosztuje 144 zł (cena z PlayStation Store) i zawiera 8 herosów.

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ