Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 26.01.2019 08:00
Earth Defense Force: Iron Rain. Wielka wojna rozpocznie się już w kwietniu
305V

Earth Defense Force: Iron Rain. Wielka wojna rozpocznie się już w kwietniu

Earth Defense Force: Iron Rain to kolejny przedstawiciel dosyć niszowej serii, produkcję którego odpowiada japońskie studio Yuke's Media Creations. Tytuł wyląduje już niebawem ekskluzywnie na PlayStation 4 na całym świecie.

Earth Defense Force: Iron Rain będzie spin-offem głównej serii EDF, a pieczę nad nim obejmuje zupełnie inne studio niż to, które zajmuje się tymi bardziej "kanonicznymi" odsłonami.

Jump Force prezentuje fabułę. Zwiastun zapowiada atrakcje

Studio Yuke's, znane jest przede wszystkim ze swoich licznych gier traktujących o tematyce wrestling, podjęło się trudnego zadania utrzymania uwagi graczy przy marce, podczas gdy jej główny producent zajmuje się dopieszczeniem pełnoprawnej kontynuacji.

Wydarzenia przedstawione w grze rozgrywają się w 2028 roku, czyli aż dziesięć lat po tym jak Ziemia została zaatakowana przez przybyszów z kosmosu. Ci zaś wykorzystując do walki wielkie owady, zdołali znacząco zdziesiątkować całą ludzkość.

Jak się zapewne domyślacie, to właśnie nasz super-uber-mega elitarny oddział specjalny Earth Defense Force, jest jedyną siłą zdolną pokonać nieprzyjaciół. Zespół D3 Publisher zaskoczył wczoraj swoich fanów bardzo miłą informacją, zgodnie z którą już 11 kwietnia Earth Defense Force: Iron Rain, ukaże się nie tylko w Japonii, ale i na całym świecie - oczywiście z tej okazji otrzymaliśmy świeży zwiastun.

Earth Defense Force: Iron Rain - Release Date Trailer

Tagi: D3 data premiery Earth Defense Force: Iron Rain Yuke's

Nie przegap