Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2019 21:45
Jump Force fabularny zwiastun
1038V

Jump Force prezentuje fabułę. Zwiastun zapowiada atrakcje

Spike Chunsoft chce mieć pewność, że każdy gracz będzie przygotowany na fabularny tryb z Jump Force. Studio przygotowało już drugi zwiastun skupiający się na kampanii. Na materiale nie brakuje znanych twarzy.

Jump Force zapowiada się niezwykle ciekawie. Spike Chunsoft wrzuci do jednego wora bohaterów z najróżniejszych produkcji i w grze znajdziemy postacie z między innymi: Black Clover, Bleach, City Hunter, Dragon Ball, Fist of the North Star, Hunter x Hunter, My Hero Academia, Naruto, One Piece, Rurouni Kenshin, Saint Seiya, Yu-Gi-Oh!, czy też Yu Yu Hakusho.

Boruto Uzumaki popisuje się na nowych screenach z Jump Force

Autorzy mając dostęp do tony wyjątkowych herosów nie mogli zrezygnować z fabularnego trybu i deweloperzy bardzo chętnie promują przygotowaną historię. Dzisiaj możemy spojrzeć na drugi, fabularny zwiastun zapowiadający wydarzenia.

Przedstawiony materiał pozwala spojrzeć na kilka pojedynków oraz jednocześnie zarysowuje problem – świat stanie przed wielkim niebezpieczeństwem, więc bohaterowie zostaną zmuszeni do współpracy, by zadbać o lepsze jutro. Trudno oczywiście nie odnieść wrażenia, że fabuła w Jump Force będzie tylko pretekstem do coraz bardziej widowiskowych starć, ale pewnie akurat w tym wypadku nie będziemy specjalnie narzekać.

Jump Force trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste już 15 lutego. Kupujecie?

Tagi: Bandai Namco Jump Force Spike Chunsoft