Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.01.2019 12:02
Ubisoft zmienia DLC do Assassin's Creed Odyssey, by nie wymuszać heteroseksualnego romansu
6135V

Ubisoft zmienia DLC do Assassin's Creed Odyssey, by nie wymuszać heteroseksualnego romansu

Ubisoft przepraszał już za zignorowanie homoseksualnej opcji romansu w rozszerzeniu Dziedzictwo Pierwszego Ostrza: Spuścizna Cienia. Jak się okazuje wydawca nie poprzestaje na tym.

Były przeprosiny wydawcy, a teraz czas na działanie. Ubisoft zapowiedział na oficjalnym forum Assassin's Creed Odyssey, że zmodyfikowano już kontrowersyjny wątek fabularny w Spuściźnie Cienia. Wygląda na to, że po zmianach w ogóle nie trzeba będzie wchodzić w związek.

"Wprowadziliśmy zmiany do cutscenki i pewnych dialogów w Spuściźnie Cienia, by lepiej odtworzyć decyzje graczy przez wybranie nieromantycznego wątku fabularnego. Te zmiany, wraz z modyfikacjami w nazwach trofeów/osiągnięć, są właśnie wprowadzane i zostaną opublikowane w najbliższym patchu" - zapowiedział pracownik Ubisoftu.

Ubisoft zapewnił też graczy, że poddaje analizie zawartość następnego epizodu DLC z serii Dziedzictwo Pierwszego Ostrza. Wszystko po to, by lepiej odzwierciedlać wybory podejmowane przez graczy. W trakcie zabawy nie trzeba będzie w ogóle zawierać związku - obiecuje wydawca.

Jeśli nie śledziliście "afery" z zeszłego tygodnia w kontekście Assassin's Creed Odyssey, to warto zajrzeć tutaj, gdzie dokładnie wyjaśniliśmy, o jaki wątek chodzi (uwaga jednak na spoilery).

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft