Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2019 18:38
Big Lebowski może powrócić Jeff Bridges
699V

Big Lebowski powróci? Jeff Bridges opublikował tajemniczą wiadomość

Jeff Bridges jedną wiadomością rozgrzał świat. Aktor opublikował krótki materiał wideo, który zapowiada powrót „Kolesia”. Opcje w tej sytuacji są dwie, jednak fani od dawna czekają na pełnoprawną kontynuację „Big Lebowski”.

„Big Lebowski” to komedia kryminalna z 1998 roku przygotowana przez Joela i Ethana Coenów. Film zebrał w swoim czasie mnóstwo pochwał, jednak wciąż nie zdecydowano się kontynuować przygody „Kolesia”.

The Umbrella Academy na pełnym zwiastunie. Netflix pokazuje superbohaterów

Sytuacja może zmienić się już wkrótce... Jeff Bridges właśnie opublikował poniższy materiał, który jednoznacznie odwołuje się do „Big Lebowski”! Choć jednocześnie trzeba pamiętać, że od dawna nie słyszeliśmy plotek o powstaniu kontynuacji, a sam aktor w 2017 roku informował, że nie zamierza powrócić do tej roli.

Dzisiaj możemy spojrzeć na tajemniczy materiał – znana muzyka, ulubiona kreacja i ogromne oczekiwania? Wszystkie informacje dotyczące produkcji otrzymamy 3 lutego i właśnie tutaj pojawia się problem.

W tym dniu odbędzie się Super Bowl – ktoś tam będzie grał w niszowy sport (sarkazm!), ale jednocześnie otrzymamy możliwość zobaczenia wielu reklam... Teraz pytanie jest jedno – będzie to po prostu kampania promocyjna jakiegoś produktu, czy może faktycznie zobaczymy zwiastun „Big Lebowski 2”?

Tagi: big lebowski Big Lebowski 2 jeff bridges