Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2019 18:27
Pełny zwiastun The Umbrella Academy od Netflix
1277V

The Umbrella Academy na pełnym zwiastunie. Netflix pokazuje superbohaterów

Netflix opublikował pełny zwiastun „The Umbrella Academy”. Serial na podstawie komiksu Gerarda Waya i Gabriela Bá zapowiada się na wyjątkowe widowisko. Wszystkie odcinki pierwszego sezonu zobaczymy już w lutym.

Netflix rezygnuje z superbohaterów Marvela, ponieważ platforma zamierza zaoferować widzom inne postacie. Już 15 lutego zainteresowani zobaczą „The Umbrella Academy”, który przedstawi losy bardzo nietypowej rodziny.

Netflix Luty. Świetne seriale i znane filmy!

Serial „The Umbrella Academy” jest oparty na serii komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya („My Chemical Romance”), które zostały zilustrowane przez Gabriela Bá, a następnie wydane przez Dark Horse Comics.

Tak Netflix zapowiada serial:

"Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać."

W "The Umbrella Academy" występują: Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, David Castañeda, Aidan Gallagher, Cameron Britton i Mary J. Blige. Twórcą serialu jest Steve Blackman, a producentami wykonawczymi Jeff King (EP), Keith Goldberg (EP), Mike Richardson (EP), Gerard Way (Co-EP), Gabriel Bá (Co-EP) oraz ponownie Steve Blackman (Showrunner/EP).

Netflix przygotował 10 odcinków i każdy trwa 60 minut. W zwiastunie usłyszycie cover utworu "Hazy Shade of Winter"  w wykonaniu autora komiksu The Umbrella Academy oraz założyciela i głównego wokalisty zespołu My Chemical Romance - Gerarda Waya

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Netflix The Umbrella Academy trailer zwiastun