Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2019 17:45
The Jackbox Party Pack darmowa gra
866V

The Jackbox Party Pack za darmo!

Epic Games ponownie zaprasza graczy na swoją platformę. Klienci mogą za darmo pobrać The Jackbox Party Pack, czyli zestaw składający się z gier imprezowych. Pakiet może zaangażować do zabawy jednocześnie 100 zawodników.

The Jackbox Party Pack to zestaw składający się z pięciu gier imprezowych, za który odpowiada Jackbox Games. Produkcje mają sprawdzać refleks oraz inteligencję graczy. Pakiet wylądował już na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One, Xboksie 360, Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych.

DISTRAINT: Deluxe Edition za darmo. Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY w rekordowo niskiej cenie

The Jackbox Party Pack nie jest najmocniejszym tytułem z gatunku party-game, jednak pakiet może umilić kilka imprez. Autorzy zapewniają typowy quiz oferujący pytania zamknięte (You Don’t Know Jack 2015), zabawę polegającą na odgadywaniu obrazków (Drawful), rywalizację w odróżnieniu kłamstwa od prawdy (Fibbage XL), zgadywanie prawdziwych wydarzeń historycznych (Lie Swatter) i tworzenie fraz (Word Spud).

Brzmi ciekawie? To wskakujcie na Epic Games Store, gdzie pobierzecie The Jackbox Party Pack za darmo – gra w standardowym momencie jest wyceniona na 89,99 zł, więc możemy mówić o naprawdę dobrej okazji.

Jest to oczywiście kolejna próba przyciągnięcia do sklepu graczy z całego świata – The Jackbox Party Pack możemy pobrać do 7 lutego, a następnie otrzymamy za darmo Axiom Verge.

Tagi: Epic Games epic games store The Jackbox Party Pack za darmo