Don't Starve: Together będzie rozwijane. Nadchodzi nowa zawartość

News
1383V
Don't Starve: Together będzie rozwijane. Nadchodzi nowa zawartość
Musiol | 24.01.2019, 12:09

Don't Starve: Together nie bryluje w mainstreamie, ale to jedna z najpopularniejszych gier na PC-tach. Ekipa Klei Entertainment ujawniła plany wsparcia gry w 2019 roku.

W Don't Starve: Together, każdego miesiąca gra średnio niecałe 10 tysięcy osób, co jak na grę, która debiutowała w 2013 roku jest świetnym wynikiem. Od tamtego czas tytuł otrzymał kilka rozszerzeń, w tym kooperacyjne Don't Starve: Together.

Don't Starve: Hamlet na zwiastunie przedstawiającym rozgrywkę

Klei Entertainment nie ma zamiaru rezygnować ze wspierania gry. Studio ujawniło plan na ten rok w którym zawierają się nowości i poprawki w samej grze. Studio zaznaczyło, że pracuje mocno nad nowym systemem aktualizacji, by konsolowe wersje nie były mocno w tyle względem PC.

A co nowego nas czeka? Czwórka nowych bohaterów, z których pierwszy pojawi się w połowie marca. Każdy kolejny zadebiutuje co dwa miesiące i kosztować będzie $6,99 wraz z zestawem skórek. Bohaterowie oczywiście będą wzbogaceni o historię i odpowiednie umiejętności.

Obecni aktualnie w grze doczekają się solidnych poprawek i zmian w umiejętnościach. Studio zacznie w marcu od Winony i każda kolejna postać będzie aktualizowana co miesiąc. Ta zawartość będzie darmowa w formie łatki dla każdego.

Źródło: https://forums.kleientertainment.com/forums/topic/102052-dont-starve-together-roadmap-2019/

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper