Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2019 20:44
Shadow of the Tomb Raider The Nightmare na pierwszym zwiastunie
1004V

Shadow of the Tomb Raider The Nightmare na zwiastunie. Lara mierzy się z koszmarami

Lara Croft jest gotowa na kolejne wyzwanie. Od dzisiaj gracze mogą zapoznać się z rozszerzeniem zatytułowanym „The Nightmare”, które ma wymęczyć sympatyków Shadow of the Tomb Raider. Dodatek został zaprezentowany na zwiastunie.

Shadow of the Tomb Raider The Nightmare jest od dzisiaj dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. To nie koniec dodatkowej zawartości do produkcji Eidos Montreal, ponieważ autorzy zamierzają zaoferować jeszcze trzy rozszerzenia – DLC zadebiutują kolejno w lutym, marcu oraz kwietniu.

Life is Strange 2. Premierowy zwiastun drugiego epizodu

Zespół odpowiedzialny za najnowszą przygodę Lary Croft nie potwierdził swoich kolejnych planów, ale możemy mieć nadzieję, że konkrety dotyczące działań Eidos Montreal poznamy już na tegorocznym E3. Będzie to na pewno dobry moment na pokazanie tajemniczego The Avengers Project oraz opowiedzenie o pracy zachodnich zespołów Square Enix.

W The Nightmare główna bohaterka wraca do osławionej posiadłości, w której mierzy się ze swoimi największymi koszmarami. Protagonistka walczy z najgroźniejszymi przeciwnikami – do Shadow of the Tomb Raider powracają znani oponenci.

Przygoda została zapowiedziana przyjemnym zwiastunem, na którym nie brakuje jednego – akcji. Już wcześniej autorzy potwierdzili, że Lara tym razem będzie zmuszona do częstego wykorzystywania broni, ale oczywiście otrzymamy również dostęp do nowego grobowca.

Tagi: eidos montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix