Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2019 18:07
Dreams odtworzono P.T. i Dead Space
2024V

Dreams edytorem idealnym? W produkcji odtworzono P.T oraz Dead Space

Wybrani gracze testują Dreams, który może okazać się sporą niespodzianką kolejnych miesięcy. Gra Media Molecule pozwala na stworzenie najróżniejszych światów i fani już teraz odtwarzają w propozycji znane produkcje.

Media Molecule stworzyło prawdziwego kolosa. Dreams nadal nie posiada ostatecznej daty premiery, ale możemy przypuszczać, że gra już wkrótce będzie dostępna dla szerokiego grona odbiorców – pierwsi gracze tworzą wyjątkowe światy.

PlayStation 4 przepełnione hitami. Sony prezentuje nadciągające gry – na liście polska perełka

Dreams jest edytorem, który ma spełnić nasze marzenia. Każdy gracz ma bez najmniejszego problemu przygotować lokacje, wykreować sztuczną inteligencję i na deser ustawić kamerę według własnych preferencji. Autorzy w zasadzie nie odkrywają koła na nowo, ale ogrom opcji pozwoli w projekcie Media Molecule na zaoferowanie fantastycznych światów.

Najlepszym potwierdzeniem jakości Dreams są poniższe materiały – wciąż trwa beta, która zawiera wyłącznie ułamek pełnej zawartości, a nawet w tej sytuacji gracze potrafią odtworzyć między innymi P.T oraz Dead Space. Możemy mieć jednocześnie pewność, że to dopiero początek, ponieważ Dreams w dniu premiery zaoferuje jeszcze lepsze opcje, a autorzy będą rozwijać propozycję oferując nowe elementy, czy też kolejne systemy.

Po premierze Dreams otrzyma tryb sieciowy, a w swoim czasie autorzy zapowiedzieli nawet możliwość zarabiania na własnych projektach – opcja może trafić do gry po debiucie.

Źródło: Twitter

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment