Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2019 12:49
PlayStation 4 przepełnione hitami
8221V

PlayStation 4 przepełnione hitami. Sony prezentuje nadciągające gry – na liście polska perełka

Sony opublikowało zwiastun prezentujący gry zmierzające na PlayStation 4. Na materiale nie brakuje ciekawych, ekskluzywnych tytułów, ale Japończycy nie zapominają o produkcajch third-party.

2018 rok wymęczył Wasze portfele? To zobaczcie poniższy materiał. Na PlayStation 4 zmierza jeszcze wiele fantastycznych produkcji, obok których trudno będzie przejść obojętnie.

Mad Box to konkurent do PlayStation 5 i Xbox Anaconda. Twórcy Project CARS zapowiadają najpotężniejszą konsolę

Sony bardzo ostrożnie przedstawia nowe produkcje zmierzające na PlayStation 4. Firma tym razem nie zdecydowała się na materiał pokazujący „gry na 2019 rok”, a po prostu pokazuje hity, które trafią jeszcze na PS4.

Wśród ekskluzywnych tytułów można oczywiście wyróżnić Days Gone, Death Stranding, The Last of Us Part 2, Medievil, Blood and Truth, Erica, Dreams, czy też Ghost of Tsushima, ale oczywiście deweloperzy third-party szykują wiele świetnych gier, które trafią również na PlayStation 4.

Pewną ciekawostką jest Dying Light 2 – Sony pamiętało o grze Techlandu, ale niestety na zestawieniu nie zobaczycie Cyberpunk 2077. Czyżby twórcy materiału nie wierzyli w nadejście pozycji na aktualną generację? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: