Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2019 16:00
Metro Exodus pokazuje bronie
1409V

Metro Exodus pokazuje giwery. Arsenał na zwiastunie z rozgrywką

Twórcy Metro Exodus postanowili przedstawić graczom rozbudowany zestaw broni przygotowany z myślą o najnowszej przygodzie. Zainteresowani otrzymają dostęp do zróżnicowanego arsenału, który poradzi sobie z licznymi przeciwnikami.

W Metro Exodus staniemy oko w oko z najgroźniejszymi bestiami, więc główny bohater musi posiadać odpowiednie uzbrojenie. Autorzy przygotowali kilka typów giwer, a jednocześnie pozwolą graczom na pełną personalizację zabawek.

Metro Exodus zaoferuje wiele zakończeń. Wybory będą subtelne

W Metro Exodus otrzymamy dostęp do w pełni odświeżonego systemu broni, ponieważ deweloperzy zdecydowali, że teraz każdy karabin musi być w pełni funkcjonalny, ale gracze mają również otrzymać dostęp do pełnego dostosowania gnata. Podczas rozgrywki zainteresowani zdecydują się na zamontowanie części, które wpłyną na możliwości broni.

Seria Metro zawsze słynęła z wyjątkowego arsenału gdyż w realiach przedstawionego świata broń bohaterowie muszą wytworzyć sami, korzystając jedynie z dobrze znanych części. 
Każdy karabin czy pistolet ma być funkcjonalny, ale też dawać możliwości szerokiej kustomizacji, by gracz mógł dopasować go do swoich potrzeb. 

Podczas przemierzania świata Metro Exodus będziemy musieli również dbać o przykładowo pistolety, ponieważ studio pozwoli nam czyścić sprzęt oraz dbać o jego kondycję – w ten sposób zapobiegniemy zacinaniu oraz przegrzewaniu się arsenału.

To dopiero początek – 4A Games w kolejnych dniach będzie prezentować szczegółowe materiały z każdej klasy: pistoletów, shotgunów, karabinów oraz broni specjalnych. Podczas materiałów zerkniemy na ułamek potencjalnych kombinacji. Jutro studio opublikuje wideo prezentujące karabiny.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: