Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2019 15:37
Shazam na nowym teaserze DC
1760V

Shazam! na nowej zajawce. DC pokazuje wyluzowanego superbohatera

Warner Bros. oraz DC przygotowują się do premiery historii kolejnego superbohatera. Już w kwietniu widzowie zobaczą „Shazam!” i z tej okazji oglądamy nową zajawkę. Główny bohater boryka się między innymi z problemem kupienia pierwszego piwa.

Shazam!” na pewno nie będzie najpoważniejszą produkcją z DC Extended Universe. Film od początku zapowiada się na luźną historie, która jednak może przyciągnąć do kin wielu widzów. Najnowsza zajawka potwierdza wcześniej prezentowany charakter produkcji.

Aquaman cieszy się kapitalnym zainteresowaniem. Film bije rekordy DC

W „Shazam!” poznamy losy czternastoletniego Billy'ego Batsona, który po wypowiedzeniu słowa „Shazam” zamienia się w dorosłego superbohatera. Nastolatek zyskuje tym samym wyjątkowe moce i może przykładowo... Udać się do sklepu i kupić piwo. Billy nie jest do końca gotowy na bieganie po mieście w nowym stroju i nawet nie posiada specjalnej bazy. Głównym antagonistą opowieści będzie Thaddeus Sivana, czyli potężny geniusz, który wykorzystuje telekinezę do własnego zysku.

Film może zainteresować wielu widzów, ponieważ „Shazam!” bez wątpienia nie należy do grona najpopularniejszych herosów z DC, ale be zwątpienia jego historia może okazać się przyjemną opowiastką przed kolejnymi projektami z DC Extended Universe.

Aktualnie DC potwierdziło rozwój „Wonder Woman 1984” - Diana powróci do kin w 2020 roku. W nowej opowieści znana amazonka zmierzy się ze starożytną boginią Cheetah.

Tagi: dc DC Universe shazam teaser trailer zwiastun