Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2019 22:00
Layers of Fear 2 w szczegółach i zwiastun
864V

Layers of Fear 2 na zwiastunie. Polacy zdradzają konkrety horroru

Bloober Team chce ponownie nastraszyć fanów horrorów. Twórcy opublikowali materiał promujący Layers of Fear 2, a jednocześnie otrzymaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące tytułu. 

Layers of Fear zostało bardzo ciepło przyjęte przez dziennikarzy oraz graczy. Jest to bez wątpienia największy sukces Bloober Team, więc nikt nie powinien być specjalnie zaskoczony, że deweloperzy postanowili rozwijać kontynuację.

Project Méliès to Layers of Fear 2! Mamy pierwszy zwiastun

Twórcy porzucili malarstwo i dom obłąkanego malarza. W Layers of Fear 2 trafimy na łódź, na której odbywa się casting do tajemniczego filmu – główny bohater jest właśnie aktorem i chce trafić na wielki ekran.

Bloober Team nie tylko pozwala spojrzeć na zwiastun prezentuje kilka urokliwych miejscówek, ale jednocześnie zespół zaprezentował pierwszy dziennik dewelopera. Co ciekawe, w trailerze usłyszycie Tony'ego Todda – narrator to znany aktor, który wystąpił w między innymi serii „Candyman”.

Autorzy mogą tym razem przedstawić przerażające sceny właśnie przez produkcję filmu, ale jednocześnie możecie mieć pewność, że w grze nie zabraknie najlepszych elementów z pierwowzoru.

Główny projektant i producent gry Bartosz Kapron zapowiedział historię następującymi słowami:

"Pracując nad kontynuacją Layers of Fear, staraliśmy się zachować to, co uwielbialiśmy w pierwszej grze. Ciemne, klaustrofobiczne wnętrza, zmieniające się otoczenie, a także bogata wielowarstwowa historia, która - miejmy nadzieję - skłoni graczy do refleksji nad podstawowymi elementami eksplorowanymi w produkcji."

Źródło: https://www.dualshockers.com/layers-of-fear-2-details-2019/

Tagi: Bloober Team Gun Media Layers of Fear 2