Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 19.01.2019 15:00
Wiadomo ile potrzeba czasu na ukończenie kampanii w Tom Clancy's The Division 2
2415V

Wiadomo ile potrzeba czasu na ukończenie kampanii w Tom Clancy's The Division 2

Premiera Tom Clancy's The Division 2 zbliża się wielkimi krokami. Chociaż jest to gra nastawiona przede wszystkim na rozgrywki wieloosobowe w nowej produkcji Ubisoft Massive nie zabraknie kampanii fabularnej. Znamy jej długość.

Tom Clancy's The Division 2 zaoferuje graczom kampanię, którą będzie można przechodzić samotnie lub w kooperacji z grupą znajomych. Chociaż o sile gry stanowi tzw. endgame twórcy przygotowali opowieść, która wystarczy na długie godziny.

The Division 2 na konkretnej rozgrywce. Gameplay z PVP

Kilka dni temu kampania fabularna Tom Clancy's The Division 2 doczekała się własnego zwiastuna.  Gra przeniesie nas do ogarniętego wojną domową Waszyngtonu.  W najnowszym blogu dla Xboksa twórcy ujawnili, że ukończenie opowieści zajmie nam 40 godzin.

Rozgrywka w kampanii została przygotowana w taki sposób, aby przygotować graczy na to co oferuje endgame. Przechodzenie fabuły pomoże nam w zdobyciu wyższych poziomów doświadczenia i lepszego wyposażenia.

Tom Clancy's The Division 2 powstawało przez ostatnie dwa lata i jest to kolejna produkcja Ubisoftu, która ma pełnić rolę gry-usługi. Jeden z deweloperów, Terry Spier zdradził, iż bardzo duże znaczenie w przygotowaniu produkcji ma zdanie fanów. Jest ono tak istotne, że zdecydowano się powołać zespół, który będzie zajmował się jedynie tworzeniem zawartości do Tom Clancy's The Division 2. Deweloper ujawnił, iż ma on już przygotowany plan na pierwszy rok wsparcia gry, gdzie cała nadchodząca zawartość będzie darmowa.

Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem gry, a przy okazji planujecie wymianę podzespołów w komputerze to kupując procesor AMD Tom Clancy's The Division 2 otrzymacie za darmo. Promocja potrwa do 6 kwietnia lub wyczerpania zapasów, a kupon na grę należy wykorzystać do 1 czerwca. Akcja promocyjna obejmuje następujący sprzęt:

  • Ryzen 7 2700X;
  • Ryzen 7 2700;
  • Ryzen 5 2600X;
  • Ryzen 5 2600;
  • Ryzen 5 2600E;
  • Ryzen 5 2500X;
  • Ryzen 5 2400G;
  • Ryzen 5 2400GE.

Tagi: długość gry kampania fabularna PC playstation 4 Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive xbox one

Nie przegap