The Division 2 na konkretnej rozgrywce. Gameplay z PVP

Wideo
1369V
The Division 2 na konkretnej rozgrywce. Gameplay z PVP
Wojciech Gruszczyk | 18.01.2019, 09:29

Ubisoft coraz chętniej pokazuje The Division 2. W grze nie zabraknie trybu PVP, który został znacząco rozbudowany i najnowsze materiały pokazują czystą rozgrywkę. Zobaczcie rywalizację ze Strefy Mroku oraz Konfliktu.

Dark Zone pojawiło się już w pierwszym The Division. Są to specjalne tereny, w których możemy wykonywać zadania, ale mamy również okazję spotkać innych graczy – często w tej sytuacji dochodzi do walki o sprzęt lub nawet zainteresowani przeszkadzają sobie w wykonywaniu zadań.

Zwiastun trybu sieciowego The Division 2

Deweloperzy nie zrezygnowali z tego świetnego trybu, ale zdecydowali się go w istotny sposób zmienić. Teraz od premiery otrzymamy dostęp do trzech Dark Zone, które będą mniejsze i pozwolą na jednoczesną zabawę tylko 12 graczom. Twórcy najwidoczniej wsłuchali się w opinie społeczności, bo choć Stefy Mroku w The Divison były świetne, to jednak wymagały odpowiedniego dopracowania.

Studio postawiło na trzy zróżnicowane miejscówki, których aktywności będą dostosowywać się do poczynań zainteresowanych – jeśli weźmiemy udział w aktywnościach umiejscowionych w północnej części Dark Zone, to kolejne wydarzenia zaczną pojawiać się w następnej lokacji. Standardowo wszystkie wypady do Strefy Mroku będą świetną szansą na zdobycie mocnego sprzętu.

W The Division 2 nie zabraknie również standardowych zmagań PVP nazywanych tutaj „Konflikt” - aktualnie zobaczyliśmy typową dominację i deathmatch... Choć pewnie kwestią czasu jest prezentacja rywalizacji Battle Royale. Na poniższych materiałach zobaczycie mnóstwo ciekawego strzelania.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper